سامانه جامع داده‌کاوی در آبفا کردستان راه‌اندازی شد
دوشنبه، 8 بهمن 1397

در راستای ضرورت به روزآوری و استخراج داده‌های موردنیاز، شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان اقدام به طراحی و تولید سامانه جامع داده‌کاو (Data Mining) نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان، صابر اسعدپناه مدیر دفتر خدمات مشترکین شرکت آبفا و طراح این سامانه گفت: این به گونه‌ای است که در هر جا و با هر نوع و هر میزان اطلاعات موردنظر قابل استفاده می‌باشد.

اسعدپناه افزود: موارد استفاده این سامانه جمع‌آوری اطلاعات مشترکین و منابع و مخازن، اموال‌گردانی، انبارگردانی و ...، جمع‌آوری اطلاعات موردنیاز سامانه PM و جمع‌آوری اطلاعات طرح‌های تحقیقاتی است.

وی تصریح کرد: از مشخصات و توانمندی‌های این سامانه می‌توان به قابلیت تعریف عناوین پروژه‌های موردنظر بدون محدودیت تعداد و مکان و قابلیت تعریف کاربران هر پروژه به صورت اختصاصی اشاره کرد.

به گفته اسعدپناه همچنین قابلیت تعریف تمامی سؤالات و آیتم‌های هر پروژه و نوع سؤالات (متنی، عددی، اعشاری، دوگزینه‌ای و چندگزینه‌ای، تصویر، امضاء الکترونیکی، اطلاعات مکانی و...) و قابلیت تعریف کامل روابط بین سؤالات طرح شده و فعال یا غیرفعال شدن سؤالات وابسته در صورت انتخاب یک گزینه خاص از دیگر ویژگی‌های این سامانه به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: امکان گزارشگیری پویا بر اساس نوع سؤالات طراحی شده و هر پروژه، امکان کپی سؤالات و تنظیمات یک پروژه به پروژه مشابه بعدی بدون نیاز به تعریف مجدد سؤالات، امکان ارسال اعلان یک پیام خاص به تمامی کاربران پروژه‌های مختلف یا یک پروژه خاص و یا یک کاربر خاص، امکان ردیابی مسیر حرکت و نقاط برداشت شده کاربران جمع‌آوری اطلاعات، قابلیت مقایسه آنلاین اطلاعات محل با اطلاعات موجود قبلی و اعلان مغایرت به کاربر در بسترهای آفلاین و آنلاین از دیگر ویژگی‌های این سامانه می‌باشد.

اسعدپناه افزود: از دیگر ویژگی‌های این سیستم دو لایه تحت وب و لایه اندرویدی با قابلیت نصب بر روی تمامی دیوایس‌های مربوطه، قابلیت پایش بر اساس نقشه‌های GIS، قابلیت ارسال پیامک در صورت بروز مغایرت اطلاعات محل با اطلاعات سیستمی، قابلیت تولید خروجی اطلاعات با فرمت‌های موردنظر (Excel ,Pdf, …)، قابلیت تعریف شهرهای موردنظر و قابلیت حذف و اضافه و تغییر سؤالات و گزینه‌های موردنظر در حین اجرای پروژه بدون نیاز به برنامه‌نویس است.

 

 
نویسنده: کیوان قاسمی
منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان
بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین 32
امروز 169
دیروز 1960
ماه جاری 26371
سال جاری 155079
از ابتدا 1691080
صفحه جاری 206

تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است.
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 24 مرداد 1397 ساعت 11:14
آدرس: سنندج، بلوار شبلی، جنب اداره کل بهزیستی استان
تلفن‌های تماس:
(33286614-33285777-33285811)087
فکس :08733563746
پست الکترونیکی: info [at] abfa-kurdistan [dot] ir
شماره پیامکی شرکت : 300048711122
Powered by Jiro CMS
مراجعه کننده گرامی، وب‌سایت شرکت 24 ساعته در دسترس می‌باشد. در صورت بروز مشکل و خارج از دسترس بودن، 48 ساعت پیش از آن اطلاع رسانی خواهد شد.